Zarządzamy nieruchomościami

Zarządzamy

Głosowanie uchwał drogą elektroniczną


Szanowni Państwo!

Wraz z wprowadzeniem nowej wersji portalu dla Klientów LTG Nieruchomości, pojawiła się możliwość głosowania uchwał drogą elektroniczną. Zachęcamy do korzystania z tej formy głosowania, która pozwoli Państwu zaoszczędzić czas potrzebny na wypełnianie i przesyłanie tradycyjnych kart do głosowania. Głos można oddać z dowolnego urządzenia, które posiada dostęp do internetu i ma zainstalowaną przeglądarkę internetową.

 

Aby głosowanie z poziomu portalu było możliwe, Wspólnota musi wyrazić zgodę na taką formę głosowania, poprzez przyjęcie uchwały. Obecnie odbywają się zebrania absolutoryjne Wspólnot Mieszkaniowych, co stanowi doskonałą okazję do akceptacji takiej formy głosowania.

 

Ci z Państwa, którzy posiadają adres e-mail powiązany z kontem w portalu LTG Nieruchomości, otrzymają powiadomienie, kiedy na portalu pojawi się nowa uchwała udostępniona pod głosowanie. Zachęcamy zatem do uzupełnienia adresu e-mail w ustawieniach konta na portalu LTG. Poniżej krótka instrukcja dodawania adresu poczty elektronicznej:

 

1)  Po zalogowaniu na stronie portal.ltg.poznan.pl przechodzimy do ustawień konta:

 

2) W ustawieniach przechodzimy do zakładki "Zmiana adresu e-mail" i wypełniamy pola zgodnie ze stanem faktycznym. Jeżeli nie mieliśmy wcześniej ustawionego adresu e-mail, musimy wypełnić pola "Nowy adres" oraz "Powtórz adres":

 

W przypadku problemów, pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu pod dedykowanym dla portalu adresem portal@ltg.poznan.pl

Czytaj również:
images
tel. 601-784-902
awaria@ltg.poznan.pl