https://www.high-endrolex.com/50 Zarządca nieruchomości Poznań – LTG

Zarządzamy nieruchomościami

Zarządzamy

Witamy


Spółka LTG Nieruchomości to profesjonalny zarządca nieruchomości. Oferuje zarządzanie nieruchomościami i administrację budynków. Działalność w tym zakresie prowadzimy w Poznaniu i całej Wielkopolsce od 1991 roku, ze szczególnym naciskiem na zarządzanie nieruchomościami stanowiącymi własność wspólnot mieszkaniowych, obiektów komunalnych oraz osób prywatnych, a także obiektów komercyjno - biurowych, handlowych i magazynowych, posiadamy również własne pogotowie techniczne.

W działalności swojej kierujemy się przede wszystkim troską o wysoką jakość świadczonych usług oraz o minimalizowanie kosztów eksploatacyjnych na zarządzanych nieruchomościach. Administracja nieruchomościami wymaga wiedzy, doświadczenia i pełnego zaangażowania, powierz tą rolę profesjonalnemu zarządcy nieruchomości - LTG Nieruchomości Poznań.

Aktualności

Zaproszenie na zebrania Wspólnot Mieszkaniowych


Szanowni Państwo!

 

Pierwszy kwartał każdego roku jest czasem, w którym odbywają się zebrania Wspólnot Mieszkaniowych. Zachęcamy do śledzenia informacji o odbywających się zebraniach i uczestnictwa w nich.

 

Dla tych z Państwa, którzy będą uczestniczyć w zebraniach organizowanych w formie zdalnej z użyciem komunikatora ZOOM, zapraszamy do pobrania najnowszej wersji.

 

Najnowsza wersja programu dostępna tutaj.

(instalator Windows, wersja 64-bit)

UWAGA! Silne podmuchy wiatru w dniach 26/27 stycznia


Szanowni Państwo! W związku z ryzykiem wystąpienia silnych podmuchów wiatru prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz zabezpieczenie przedmiotów na balkonach, tarasach i w przydomowych ogródkach.

AQUANET, nowe stawki za wodę i odprowadzenie ścieków od 19 grudnia 2023


Aquanet otrzymał decyzję Prezesa Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie zatwierdzającą nową stawkę za wodę i ścieki na okres trzech kolejnych lat.

 

Od 19 grudnia 2023 roku opłaty będą wynosić w pierwszym roku obowiązywania nowej taryfy: 5,82zł brutto za 1m3 dostarczonej wody, a za 1m3 odprowadzonych ścieków 9,01zł brutto.

 

Obecne stawki to 5,08zł brutto za 1m3 dostarczonej wody oraz 7,68zł za 1m3 odprowadzonych ścieków.

 

"Zatem przy średnim zużyciu wody wynoszącym około 3m3 na miesiąc na jednego mieszkańca, oznacza to wzrost miesięcznych kosztów zużycia wody i odprowadzania ścieków o 6,21 zł brutto" - zapowiada Zofia Koszutska-Taciak, rzecznik Aquanet.

 

Rozpoczęcie sezonu grzewczego


Szanowni Państwo!

W związku z przygotowaniami do rozpoczęcia sezonu grzewczego prosimy o śledzenie ogłoszeń wywieszanych na klatkach schodowych, gdzie będziecie Państwo na bieżąco informowani o stanie działania instalacji grzewczej w Państwa budynku i ewentualnych działaniach wymaganych z Państwa strony do poprawnego rozruchu instalacji.

Obowiązkowa deratyzacja na terenie Poznania


W dniach od 1 do 31 października 2023 na terenie Poznania przeprowadzana będzie obowiązkowa deratyzacja. Prosimy o zachowanie ostrożności i śledzenie komunikatów ostrzegających o wyłożonej trutce. Szczegóły w rozwinięciu wiadomości.

Szybkie płatności na portalu LTG


Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, że na portalu Klienta LTG dostępna jest już opcja dokonania szybkiej płatności za pomocą najpopularniejszych systemów płatniczych takich jak BLIK czy karta płatnicza. Usługa realizowana jest przez operatora płatności Blue Media, co zapewnia bezpieczeństwo i pewność transakcji.

 

Dzięki szybkim płatnościom nie musicie Państwo martwić się o znajomość numeru rachunku bankowego do wpłat, ponieważ system sam pobiera Państwa indywidualny rachunek.

 

 

 

 

Zachęcamy do korzystania z systemu!

Dokumenty w formie elektronicznej dla Klientów LTG Nieruchomości


Szanowni Państwo!

 

Wprowadzamy nowy sposób dystrybucji dokumentów - wysyłka elektroniczna realizowana przez pocztę e-mail lub portal Klienta. Jest to szybka, wygodna i ekologiczna forma dystrybucji rachunków, faktur, rozliczeń mediów, zawiadomień o opłatach, a w przyszłości również innych typów dokumentów, które do tej pory dystrybuowane były pocztą tradycyjną.

 

To również oszczędność czasu, pieniędzy i środowiska, ponieważ pomijany jest wydruk i wysyłka pocztą tradycyjną, która generuje dodatkowe koszty dla naszych Klientów.

 

Już teraz zachęcamy do wypełnienia i przekazanie deklaracji do opiekuna Państwa obiektu. Formularz do wypełnienia znajduje się TUTAJ.

ZOOM - instrukcja dołączania do spotkania bez użycia aplikacji


Szanowni Państwo!

Tych z Państwa, którzy będą uczestniczyć w zebraniach organizowanych w formie zdalnej z użyciem komunikatora ZOOM, zapraszamy do zapoznania się z instrukcją dołączania do spotkania.

 

Najlepiej korzystać z aplikacji zainstalowanej na komputerze (link do najnowszej wersji dostępny w artykule powyżej) lub telefonie.

 

Jeżeli z jakichś względów nie chcą Państwo instalować programu na komputerze, istnieje możliwość połączenia się przez przeglądarkę internetową. Zapraszamy do zapoznania się z instrukcją, która powinna ułatwić proces dołączania do spotkań poprzez przeglądarkę.

 

Dodatkowo, od roku 2022 dostępny jest klient i strona ZOOM w polskiej wersji językowej. Dla tych z Państwa, którzy będą dołączać w tej wersji obowiązuje poniższa instrukcja.

images

tel. 601-784-902
awaria@ltg.poznan.pl